Сьогодні: 15 Вересня 2019 | 23:12
Облачно+27ветер 3 - 4 м\с
Мова: рус укр

Увійти

Вихованка бердянської ДЮСШ взяла участь у чемпіонаті Європи з аеробної гімнастики

17:15

Чемпіонат Європи з аеробної гімнастики відбувся на минулому тижні в столиці Азербайджану місті Баку. Боротьбу за нагороди першості вели команди з 22 країн, в числі яких була і збірна України у складі якої виступала вихованка бердянської ДЮСШ Юлія Самойленко.

Вихованці Бердянської ДЮСШ ім. Євгена Назарова продовжують гідно представляти своє місто і країну в міжнародних змаганнях. На минулому тижні в столиці Азербайджану місті Баку пройшов одинадцятий за рахунком чемпіонат Європи з аеробної гімнастики. З 23 по 26 травня спортсмени з двадцяти двох країн європейського континенту боролися за звання найсильніших. У складі збірної України участь у змаганнях брала вихованка Ангеліни Співак – Юлія Самойленко.

Талановита Бердянська спортсменка в минулих змаганнях виступала в трьох видах програми – “тріо”, “групи” і “аеро-степ”. Українські спортсменки показали достойні виступи і зробили все можливе, щоб зайняти високі місця, але конкуренція з боку інших учасників чемпіонату була високою. Кращий результат – дев’яте місце показали наші спортсмени в програмі “групи”.

Змагання завершилися, але спортивний сезон для нашої спортсменки триває. У даний момент Юлія Самойленко разом з іншими вихованцями бердянської ДЮСШ відділення спортивна аеробіка готується до Всеукраїнського турніру – «Кубок Азовського моря», який відбудеться в нашому місті з 28 по 30 червня.

Юні футболісти визначили найси... Юні шахісти визначили найсильн...