Мова: рус укр

Увійти

У футбольній першості визначено переможця

12:08

За три тури до завершення чемпіонату Бердянська з футболу, визначилася найсильніша команда змагань. Здобувши чергову перемогу в першості, «АЗМОЛ» став недосяжним найближчим суперникам і справедливо став чемпіоном.

Дев’ятнадцятий тур чемпіонату Бердянська з футболу визначив переможця змагань. Гравці «Азмол» здобули свою 17 перемогу поспіль в чемпіонаті і стали недосяжними для суперників. Свій чемпіонський матч «АЗМОЛ» зіграв проти «Будівельник-Агріс-груп». Рівної гри в цей день не вийшло. Лідери чемпіонату успішно провели цей поєдинок і завершили його розгромною перемогою – (15: 0).

І якщо з першим місцем все вирішено, то боротьба за другу сходинку в турнірній таблиці триває. За срібні нагороди чемпіонату боротьбу ведуть «Блискавка» і «Схід». В іграх на минулому тижні, обидві команди здобули перемоги. «Блискавка», в наполегливому протистоянні, переграла суперників з «Арсеналу» – (3: 2), а «Схід» з розгромним рахунком – (9: 3) – переміг аутсайдера чемпіонату, команду «Шмідт».

З інших поєдинків дев’ятнадцятого туру, варто виділити протистояння наймолодшої ​​команди чемпіонату – «Чайки» з найстаршою командою – «Ветеран». Дев’яносто хвилин поєдинку пройшли в цікавій боротьбі. Гра завершилася перемогою ветеранів бердянського футболу – (3: 2).

У ще одному матчі туру – «Фортуна» переграла «Луч» – (4: 2).

Ігри чемпіонату Бердянська з футболу проходять з понеділка по п’ятницю, на полі стадіону «Енергія». Початок о 19.30.

У футбольній першості визначено переможця У футбольній першості визначено переможця У футбольній першості визначено переможця У футбольній першості визначено переможця У футбольній першості визначено переможця
Бердянські команди провели ста... Футболісти ДЮСШ показують резу...