Сьогодні: 20 Вересня 2019 | 14:37
Облачно+27ветер 3 - 4 м\с
Мова: рус укр

Увійти

“Танок Переможця” розповів про свої перемоги в травні

15:19

Юные танцоры коллектива “Танок переможця” отлично выступили на турнирах в Запорожье и Мариуполе 

"Танок Переможця" розповів про свої перемоги в травні

Вихованці колективу бально-спортивного танцю «Танок Переможця» вчергове відмінно виступили на турнірах, які проходили цієї весни в Запоріжжі та Маріуполі.

Керівники колективу Роман Паленке і Вікторія Кулик поділилися: юні танцюристи з МПК ім. Т. Шевченка гідно виступили проти суперників з різних міст, зайняли призові місця в своїх вікових категоріях і були відзначені представниками Української федерації спортивного танцю.

Результати турніру “Супер-кубок”, який відбувся 11 травня у Запоріжжі:

Карина Назина (соло 5-7 років, соло 8-10 років, соло 8-12 років) – 1 місце, 1 місце, 1 місце

Аліса Гриценко (соло 8-10 років, соло 8-12 років) – 1 місць, 1 місце

Сарра Бен Алайя (соло 8-10 років, соло 8-12 років) – 2 місце, 2 місце

Олена Гребьонкіна (соло 8-10 років, соло 8-12 років) – 1 місце, 3 місце

Христина Виноградова (соло 5-7 років) – 2 місце

Іван Сабанов – Катерина Дубовик (Юв 2 Н, Юв 2 Е) – 6 місце, 6 місце

Назар Чулаков – Єлизавета Дорошенко (Юв 1 Н, Юв 1 Е) – 6 місце, півфіналісти

Олексій Тарановський – Ірина Дамаскіна (Юн 1 + 2 Е, Юн 1 + 2 Н) – півфіналісти, 4 місце

Євген Харченко – Єлизавета Котляр (Юв St, Юв Lat) – півфіналісти.

 

Результати турніру “Назустріч Миру-2019”, який пройшов 19 травня в Маріуполі:

Аліса Гриценко (соло 8-10 років, соло 8-10 lt) 2 і 3 місце

Карина Назина (соло 5-7 років 2т, соло 5-7 років 3 танцю, соло 8-10 років) – 1 місце, 5 місце, 1 місце

Макс Айнагоз – Майя Лактіонова (юн1Д st, lt) – 2 і 3 місце

Владислав Мамонов – Тетяна Волошина (юв 2 Дst, lt) – 5 і 3 місце

Антон Шило – Марія Мірошник (юн 1 Е st, юний 1 Д lt) – 4 місце і 6 місце

Олексій Платонов – Софія Квітко (юн 1 Е st) – 3 місце

Микола Платонов – Єлизавета Петраченкова (юв2 Е st, lt) – 2 і 6 місце

Ігор Григор’єв – Євгенія Тесленко (юн 2 Е st, lt) – 2 і 3 місце

Богдан Ніколаєнко – Поліна Свиридова (діти дебют) – 3 місце

 

Завтра бердянців та жителів Бе... НКРЕКП обговорила з бердянцями...