26.62

Увійти

Спортсмени клубу «Дзаншин» успішно виступили на чемпіонаті України

18:13

Змагальний сезон для бердянських каратистів з клубу «Дзаншин» успішно триває. У минулі вихідні наші спортсмени брали участь в чемпіонаті України в місті Дніпрі і повернулися додому з нагородами.

Спортивний клуб “Дзаншин” в минулі вихідні відвідав місто Дніпро, де проходив Чемпіонат України з карате JKS. Змагання тривали 2 дні на 3 татамі в таких розділах, як особисте ката і куміте, командне ката і куміте. У перший день виступали спортсмени від 6 до 11 років, а в другий день – від 12 років і старші. У змаганнях брали участь 10 регіонів нашої країни (23 команди), серед яких був клуб «Дзаншин», який також є членом Української федерації карате JKS, він зайняв почесне 4-е загальнокомандне місце, завоювавши 7 перших, 4 других та 2 третіх місця.

Кращими в своїх вікових категоріях стали: Анна Букіна – в 2 видах-ката і куміте і 3-е місце в командному куміте. Ілля Ігнатов – в розділі куміте, Максим Казакевич – в куміте і 2-е місце – в ката, Владислав Шурпан – в ката.

Срібні нагороди в куміте вибороли: Дмитро Бєляєв, Макар Кузьмінов і Єлизавета Алексова, також вона завоювала 3-е місце в командному куміте. Третє місце в ката завоював Сергій Шурпан.

У командному кумите, 8-9 років, 1-е місце посіли: Єгор Бородич, Денис Гуренко, Давид Куценко; 10-11 років – 1-е місце: Єгор Параконний, Макар Кузьмінов, Ярослав Головатий.

Наступним серйозним випробуванням для хлопців будуть Міжнародні змагання «Odesa Ореn» (1-2 червня). І завершальним турніром у цьому навчальному році для всього клубу – Кубок міста Бердянська з карате JKS (9 червня), організатором якого виступає клуб «Дзаншин»