Мова: рус укр

Увійти

МФК «Бердянськ» випробував свої сили в Кубку України

14:04

Перший поєдинок у кубку України з футзалу провів МФК «Бердянськ». Суперником нашої команди в попередньому етапі став Дніпровський “ДДХ”.

Міні-футбольний клуб “Бердянськ” провів свій дебютний поєдинок в офіційних змаганнях. Цього року наша команда вирішила випробувати свої сили в Кубку України з футзалу.

В результаті проведеного жеребкування суперником для нашої команди став Дніпровський “ДДХ”.

Перший матч попереднього етапу відбувся в міському Палаці спорту, в п’ятницю 18 жовтня. Гра виявилася напруженою і результативною. Незважаючи на те, що бердянські футболісти виступали в якості дебютанта змагань, показати гідну гру нашій команді вдалося.  Рахунок у грі був відкритий вже на першій хвилині гри. На радість бердянських уболівальників цей гол забили господарі майданчика. Автором результативного удару став Дмитро Голуб. Швидкий гол поклав початок до того, що протистояння команд вийшло результативним. Особливо захоплюючим виявився перший тайм. Обидві команди зробили все можливе, щоб Бердянським уболівальникам було цікаво спостерігати за грою. По ходу всього першого тайму господарі майданчика лідирували в рахунку, а футболісти з Дніпра були в ролі наздоганяючих. Другий гол у ворота гостей забив голкіпер бердянців Герман Горовий, ну а найкращим у цей день у складі МФК «Бердянськ» був Антон Винник. Ще в першому таймі чотири удари цього гравця досягали мети. Результативно діяли і першому таймі і дніпровські футболісти, все це призвело до того, що на перерву команди пішли за рахунку – (6:4) на користь команди господарів поля.

Після перерви ситуація на полі змінилася. Ініціативу перехопила команда «ДДХ». Футболісти з Дніпра змогли відіграти пропущене, зберегли свої ворота в недоторканності і здобули перемогу – (9:6).

Поєдинок у відповідь між цими командами має відбутися в листопаді в Дніпрі.

МФК «Бердянськ» випробував свої сили в Кубку України МФК «Бердянськ» випробував свої сили в Кубку України МФК «Бердянськ» випробував свої сили в Кубку України МФК «Бердянськ» випробував свої сили в Кубку України
Дитячому садку №35 "Вишенька" ... Які секції працюють в Дитячо-ю...