Мова: рус укр

Увійти

Костянтин Рева став переможцем кубка України

14:44

Бердянський спортсмен Костянтин Рева взяв участь в кубку України з важкої атлетики

Виступ нашого спортсмена в минулих змаганнях виявилося успішним. Костянтин став найсильнішим у своїй ваговій категорії.

Кубок України з важкої атлетики зі відбувся на минулому тижні в Чернігові. Протягом п’яти днів з 26 лютого по 2 березня найсильніші штангісти нашої країни боролися за право бути переможцем кубка. Ці змагання стали відбірковими для українських важкоатлетів за результатами виступів була сформована збірна України яка візьме участь в чемпіонаті Європи.

Боротьбу за нагороди кубка вів і відомий бердянський атлет Костянтин Рева. Вихованець тренера Олександра Савона змагався у ваговій категорії спортсменів до 102 кг. Виступ Костянтина в минулих змаганнях виявилося успішним. Піднявши в сумі двоєборства 370 кг наш атлет став володарем золотої нагороди. Завдяки показаним результатам Костянтин Рева завоював право представляти Україну на майбутньому чемпіонаті Європи з важкої атлетики, який на початку квітня пройде в Грузії.

Так само варто відзначити, що у цих змаганнях відомий український важкоатлет виступав в ранзі Майстри спорту України міжнародного класу. Це спортивне досягнення талановитий спортсмен отримав за високі результати показані в міжнародних змаганнях. Костянтин є сьомим за рахунком бердянським важкоатлетом, якому привласнили заповітне звання МСМК.

Починаючи з 1988 року, першим виконал цей норматив, став чемпіон світу та Європи серед юніорів (до 20 років), Афінах, Греція Олександр Холод. Далі це зробив титулований бердянський важкоатлет, багаторазовий чемпіон України, чемпіон спартакіади народів СРСР і чемпіон СРСР 1991 року, призер багатьох чемпіонатів світу і Європи, учасник XXV літніх Олімпійських в Барселоні 1992 року Роман Севостеев. За ним Сергій Амелькин, багаторазовий чемпіон України, разом з Р.Севостеевим, що став чемпіоном світу в командному заліку Національної збірної України на чемпіонаті світу 1993 року в Мельбурні Австралія. Віктор Острянко, член збірної України, на кубку України в м.Коломия підкорив цей норматив. Олександр Писанец, член збірної України, чемпіон молодіжних ігор України. Далі, неодноразова чемпіонка України серед кадетів, призерка першого чемпіонату світу серед кадетів до 17 років 2009 року в Таїланді, чемпіонка світу серед студентів у Ізраїлі, дворазова чемпіонка Європи Наталія Хлесткіна. І ось тепер, сьомий за рахунком, бронзовий призер перших літніх Олімпійських Ігор серед юнаків і дівчат до 17 років у 2010 році в Сінгапурі член національної збірної України, ось уже на протязі десяти років, Костянтин Рева.

«Чайка-ДЮСШ» продовжує боротьб... Команда "Azmol CrossFit Family...