Увійти

Футбольна першість триває

11:02

У чемпіонаті Бердянська з футболу зіграні чергові поєдинки

У другому турі міських змагань результативність ігор помітно знизилася в порівнянні з першим футбольним тижнем: за п’ять ігрових днів було забито 20 м’ячів.

Одним з головних матчів другого туру мало стати протистояння “АЗМОЛА” з “Ветераном”. Обидва клуби мають у своєму складі досить багато сильних гравців і вважаються головними претендентами на призові нагороди. Але рівної гри в цей день не вийшло. Найбільш вікова команда чемпіонату чинила гідний опір лише в першому таймі, який завершився в нічию 0:0. Після перерви один з лідерів бердянського футболу – «АЗМОЛ» зломав опір суперника і здобув перемогу з рахунком 5:0.

Футбольна першість триває Футбольна першість триває Футбольна першість триває Футбольна першість триває

Не мали проблем у грі зі “Шміттом” і футболісти “Блискавки”. Перевага цієї команди над суперником була великою. Матч завершився з рахунком 6:0.

А ось в інших поєдинках футбольного тижня, була рівна боротьба. «Будівельник-Агріс Груп» переграв «Промінь» 3:1, «Схід» виявився сильнішим за «Фортуни» 3:2, а в грі «Арсенал» та «Енергія» був зафіксований нічийний результат 0:0.

Бердянськ приймає спортсменів ... Вихованець клубу «Чемпіон» ста...