Увійти

Футболісти ДЮСШ перемогли суперників з Токмака

17:35

Вихованці бердянської ДЮСШ провели чергові поєдинки у Всеукраїнській юнацькій футбольній лізі. У минулі вихідні, наші команди грали в Токмаку проти одноліток з «Дизеліста».

Дві перемоги – підсумок виступів вихованців бердянської ДЮСШ у Всеукраїнській футбольній лізі. У неділю, 20 жовтня наші команди грали в Токмаку проти «Дизеліста».

Першими на футбольне поле вийшли сімнадцятирічні футболісти. Гра вийшла напруженою, і пройшла в рівній боротьбі. Обидві команди виявилися гідними один одного суперниками. Долю переможця в цей день вирішив єдиний гол. У другому таймі, захисники «Дизеліста» порушили правила на власному майданчику і були покарані одинадцятиметровим штрафним ударом, який в подальшому призвів до взяття воріт. Цей гол став переможним для вихованців ДЮСШ, які завершили матч на свою користь – (1: 0).

Набагато результативніше пройшов матч за участю п’ятнадцятирічних футболістів. Підопічні Віталія Шачкова, з перших хвилин гри захопили ігрову ініціативу, і не упустили її до фінального свистка. Забивши один м’яч в ворота суперників з Токмака в першому таймі, і ще п’ять у другій половині гри, юні бердянці здобули в результаті перемогу – (6: 0).

Футболісти ДЮСШ перемогли суперників з Токмака Футболісти ДЮСШ перемогли суперників з Токмака Футболісти ДЮСШ перемогли суперників з Токмака Футболісти ДЮСШ перемогли суперників з Токмака Футболісти ДЮСШ перемогли суперників з Токмака Футболісти ДЮСШ перемогли суперників з Токмака Футболісти ДЮСШ перемогли суперників з Токмака Футболісти ДЮСШ перемогли суперників з Токмака Футболісти ДЮСШ перемогли суперників з Токмака Футболісти ДЮСШ перемогли суперників з Токмака

Наступні поєдинки у Всеукраїнській футбольній лізі Бердянська ДЮСШ зіграє 24 жовтня на стадіоні «Енергія» проти команд з Нікополя. Початок ігор о 12.00.

У Бердянську пройде чемпіонат ... Бердянські волейболісти визнач...