Мова: рус укр

Увійти

«Чайка-ДЮСШ» зіграє за бронзові нагороди чемпіонату України

08:25

Другий поєдинок півфінального етапу чемпіонату України з баскетболу серед жіночих команд суперліги провела «Чайка-ДЮСШ». У п’ятницю, 26 квітня наші баскетболістки зіграли в Києві проти «Динамо-НПУ».

На другий поєдинок півфінального етапу чемпіонату України з баскетболу проти столичного «Динамо-НПУ» бердянські баскетболістки поїхали не в оптимальному складі. По ряду причин не змогли взяти участь Мирослава Топчій і Світлана Радіонова, так само в складі «Чайки-ДЮСШ» відсутні і досвідчені гравці Ірина Цекова, Тетяна Панченко та Олександра Радуловіч.  Ці втрати виявилися серйозними для бердянського клубу.

З перших хвилин поєдинку господарі майданчика захопили ініціативу і в багатьох ігрових компонентах перегравали бердянську молодь. Доля переможця в матчі, була вже вирішена після першої чверті яку киянки виграли з рахунком 27:12. У другій десятихвилинці “Динамо-НПУ” збільшило свою перевагу, а надалі довело гру до перемоги з розгромним рахунком 101:37. Таким чином протистояння команд завершилося перемогою киянок з рахунком 2:0. Після цієї гри баскетболістки «Динамо-НПУ» отримали право виступити у фінальному матчі чемпіонату, а «Чайка-ДЮСШ» зіграє за бронзові медалі. Перші поєдинки проти СБК “Львів” відбудуться у нашому місті 1 та 2 травня.

Боксери клубу «Чемпіон» успішн... Мер Бердянська очолив міську ф...