Мова: рус укр

Увійти

«Чайка-ДЮСШ» невдало стартувала в новому сезоні

21:03

Перший поєдинок в новому сезоні чемпіонату України з баскетболу серед жіночих команд суперліги провела «Чайка-ДЮСШ». Суперником бердянської команди був столичний «Київ-Баскет».

Матчем проти одного з головних претендентів на золоті нагороди чемпіонату України з баскетболу, – «Київ-Баскета», стартував новий змагальний рік для бердянської «Чайки-ДЮСШ». Цього року наша команда помітно змінила свій склад і повторити свій минулорічний результат – третє місце –  буде непросто.

У свою чергу, київський клуб підсилився досвідченими українськими баскетболістками і в даний момент конкурувати з цією командою більшості учасників жіночої суперліги важко.

Ось і в поєдинку, який відбувся в бердянському Палаці спорту 12 жовтня, ще на початку матчу фаворитом був «Київ-Баскет».

З перших хвилин гри, киянки захопили ігрову ініціативу і не упустили її до фінальної сирени. «Київ-Баскет» дуже сильно провів першу чверть, перемігши команду господарів баскетбольного майданчика (25: 9). У другій десятихвилинці, киянки збільшили відрив від суперниць ще на вісім очок і на перерву пішли, лідируючи в рахунку (43:19).

Такої переваги столичним баскетболісткам вистачило для того, щоб спокійно провести час матчу, що залишився, і завершити гру на свою користь – (68:47).

Найрезультативнішими гравцями у складі «Чайки-ДЮСШ» в цьому матчі стали: Валерія Десятник -14 очок і Олена Попова – 10 очок.

Повторний матч, за участю цих команд, відбудеться 13 жовтня в бердянському Палаці спорту. Початок о 14.00.

«Чайка-ДЮСШ» невдало стартувала в новому сезоні «Чайка-ДЮСШ» невдало стартувала в новому сезоні «Чайка-ДЮСШ» невдало стартувала в новому сезоні «Чайка-ДЮСШ» невдало стартувала в новому сезоні «Чайка-ДЮСШ» невдало стартувала в новому сезоні
Команда поліції перемогла в св... Бердянські легкоатлети взяли у...