Мова: рус укр

Увійти

Бердянський штангіст став призером першості України (відео)

11:54

Чемпіонат України з важкої атлетики серед юніорів та першість серед спортивних шкіл відбулося на минулому тижні в Харківському палаці спорту «Локомотив».

Спортивний сезон для штангістів бердянської ДЮСШ продовжився в Харкові. Боротьбу за нагороди змагань вели найсильніші молоді штангісти з усіх регіонів нашої країни. Наші атлети вдосконалюють свою майстерність на тренуваннях і беруть активну участь в міських і Всеукраїнських змаганнях. Одним з останніх стартів, в якому бердянські штангісти змогли проявити себе, став чемпіонат України з важкої атлетики серед спортивних шкіл. Змагання за участю спортсменів вікової категорії до 17 років відбулися в Харкові з 5 по 9 лютого.
Протягом п’яти днів на спортивному помості спортивного комплексу «Локомотив» проходила напружена боротьба за право вважатися найсильнішим. Приємно відзначити, що в числі кращих атлетів чемпіонату виявився і вихованець заслуженого тренера України Олександра Савона Богдан Тараненко. Наш атлет виступав у ваговій категорії спортсменів понад 109 кг. Виступ талановитого спортсмена виявилося успішним. Показавши в сумі двоєборства результат 267 кг, Богдан став володарем срібної нагороди.

Бердянський штангіст став призером першості України (відео) Бердянський штангіст став призером першості України (відео) Бердянський штангіст став призером першості України (відео)
10 пар побрались в Бердянську ... Юні боксери визначають найсиль...