Сьогодні: 12 Грудня 2019 | 19:13
Облачно+6ветер 10 - 11 м\с
Мова: рус укр

Увійти

Бердянський «Переможець» підкорив Маріуполь і Запоріжжя

16:04

Спортсмени колективу «Переможець» Міського Палацу Культури ім. Т.Г Шевченка під керівництвом головного тренера Романа Паленкова і тренера Вікторії Кулик 5-6 жовтня брали участь в чемпіонаті зі спортивно-бальних танців «Mariupol Open» в Маріуполі.

Юні бердянські бальники поповнили колекцію нагород призовими місцями в різних категоріях.

Бердянський «Переможець» підкорив Маріуполь і Запоріжжя

Бердянський «Переможець» підкорив Маріуполь і Запоріжжя

Бердянський «Переможець» підкорив Маріуполь і Запоріжжя

Бердянський «Переможець» підкорив Маріуполь і Запоріжжя

Мамонова Валерія – (діти 1 дебют соло 2 танцю) – 1 місце

Паленкова Діана – (діти 1 дебют соло 2 танцю)- 1 місце

Подорожко Варвара – (діти 2 дебют соло 2 танцю) – 1 місце

Максимова Діана – (діти 2 дебют соло 2 танцю) – 1 місце

Шевчук Аміна – (діти 2 дебют соло 2 танцю) – 1 місце

Виноградова Христина – (діти 2 дебют соло 2 танцю, діти школа 3 танцю) – 1 місце, 2 місце

Назіна Карина – (Юв 1 Н соло, Юв 1 Е St ) – 3 місце, 6 місце

Гриценко Аліса – (Юв 1 Е St, Lat)- 1 місце КУБОК, 2 місце

Гребенкіна Олена – (Юв 2 Н соло, Юв 2 Е соло St) – 5 місце, 4 місце

Чернєва Анастасія – (Юн 1+2 Е соло St, Lat ) – 4 місце, 2 місце

Янєва Анна – (Юв 2 Е соло St, Lat) – 1 місце + КУБОК, 4 місце

Семененко Олександр + Федотова Вероніка – (діти 2 дебют 2 танцю) – 1 місце

Артем Семененко + Сабодаж Марія – (діти 2 дебют 2 танцю) – 1 місце

Сірий Назар + Лавриненко Поліна – (діти 2 дебют 2 танцю) – 1 місце

Ревва Павло + Курилова Єва – (діти 2 дебют 2 танцю) – 1 місце

Фільчаков Микита + Білоусова Іларія – (діти 2 дебют 2 танцю) – 1 місце

Ніколаєнко Богдан + Свиридова Поліна – (Юв 1 дебют) – 1 місце

Закоморний Аркадій + Корабельська Анастасія – (Юв 1 дебют) – 1 місце

Рунчев Богдан + Свиридова Аліна – (Юв 1 дебют) – 1 місце

Кіосєв Владик + Павлухіна Олександра – (Юв 1 дебют) – 1 місце

Ніколаєнко Арсен + Дахнівська Діана – (Юн 1+2 школа 3 танцю) – 2 місце

Ходикін Іван + Безродна Софія – (Юв 2 Е St) – 1 місце + КУБОК

Харченко Євген + Підпала Альбіна – (Юв 2 Е St,Lat) – 2 місце, 2 місце

Чулаков Назар + Дорошенко Єлизавета – (Юв 1 Н) – 2 місце

Сабанов Іван + Дубовик Катерина – (Юв 2 Е St,Lat ) – 6 місце, півфіналісти

Мамонов Владислав + Волошина Тетяна – (Юв 2 D St, Lat) – 5 місце, 7 місце

Шапошников Іван + Антолик Єлизавета – (Юн 1 D St, Lat) – 4 місце,3 місце

Ревін Іван + Буденна Анастасія – (Юн 2 D St, Lat) – 3 місце,6 місце

Шило Антон + Мірошник Марія – (Юн 1+2 Е St, Lat) – 2 місце, 4 місце

Платонов Микола + Котляр Єлизавета – (Юв 2 Е St, Lat) – півфіналісти

 

Перед цим турніром, вихованці колективу “Переможець” 29 вересня взяли участь у чемпіонаті зі спортивно-бальних танців “Golden Cup” в  Запоріжжі, також виборовши призові місця.

Гриценко Аліса – (Юв2D) St – 1 місце + КУБОК, Lat – 5 місце, Юн D Lat – 3 місце

Мірошник Марія – (Юн D ) – 2 місце

Лактіонова Майя – (Юв 2 D) St – 5 місце, Lat – 6 місце

Назіна Карина – (Юв Н) 5 місце (Юв Е) St – 6 місце

Паленкова Діана – (Соло Супер Бебі) – 2 місце

Бердянський «Переможець» підкорив Маріуполь і Запоріжжя Бердянський «Переможець» підкорив Маріуполь і Запоріжжя Бердянський «Переможець» підкорив Маріуполь і Запоріжжя Бердянський «Переможець» підкорив Маріуполь і Запоріжжя Бердянський «Переможець» підкорив Маріуполь і Запоріжжя Бердянський «Переможець» підкорив Маріуполь і Запоріжжя Бердянський «Переможець» підкорив Маріуполь і Запоріжжя Бердянський «Переможець» підкорив Маріуполь і Запоріжжя Бердянський «Переможець» підкорив Маріуполь і Запоріжжя
В чому причина частих поривів ... Bboys з Бердянська «розірвали»...