Увійти

Бердянський боксер став призером чемпіонату України

09:58

Бердянець Богдан Рогозний став призером юнацького чемпіонату України

Вихованець бердянської школи боксу Богдан Рогозний став призером юнацького чемпіонату України. Змагання з участь найсильніших боксерів нашої країни вікової категорії до 16 років проходили в Харкові наприкінці лютого. Чемпіонат України по боксу серед юнаків відбувся в Харкові з 18 по 24 лютого. Протягом тижня найсильніші молоді спортсмени вікової категорії до 16 років боролися за звання чемпіона. Боротьбу за нагороди першості вів і спортсмен клубу боксу “Бердянськ” Богдан Рогозний. Наш боксер змагався в категорії до 46 кг. Вихованець тренера Ігоря Сидоренко на цьому турнірі провів п’ять боїв, чотири з яких завершив перемогою. На жаль у вирішальному поєдинку проти спортсмена з Харкова судді віддали перемогу суперникові Богдана. Але, не дивлячись на поразку у фінальному поєдинку, тренер Ігор Сидоренко залишився задоволений виступом свого вихованця і вірить в подальші перемоги Богдана.

Так само варто зазначити, що юний бердянський боксер виконав норматив кандидата в майстри спорту України. По приїзду спортсмена додому один з керівників клубу “Бердянськ” Андрій Македонський привітав Богдана з високими досягненнями і побажав успіхів в подальших змаганнях. Тренерський штаб дякує за допомогу в організації тренувального процесу і поїздки на турнір президенту КБ “Бердянськ” Валерію Гуляєву і віце-президенту клубу Андрію Македонському.

Бердянський боксер став призером чемпіонату України Бердянський боксер став призером чемпіонату України

Підбито підсумки чемпіонату з ... Бердянські волейболістки визна...