Мова: рус укр

Увійти

Бердянські ушуїсти в числі кращих в обласних змаганнях (Відео)

17:49

Чемпіонат Запорізької області з ушу завершився на цьому тижні в обласному центрі. Боротьбу за нагороди змагань вели спортсмени молодших вікових категорії до 14 років.

Вихованці бердянської ДЮСШ ім. Євгенія Назарова взяли участь в чемпіонаті області з ушу. Ці змагання категорії «Б», були для спортсменів які не брали участь в чемпіонаті України.

Протягом трьох днів, з 19 по 21 квітня, хлопці молодших вікових категорії демонстрували свої навички володіння східним єдиноборством і боролися за титул чемпіона області. Приємно відзначити, що в цих змаганнях вихованці бердянської ДЮСШ гідно представили своє місто і спортивну школу і повернулися додому із заслуженими нагородами.

Вихованці Катерини Винниченко стали кращими у багатьох видах програми. Серед спортсменів вікової категорії від 9 до 11 років, переможцями обласного чемпіонату стали: Денис Сопів, Аліна Терьохін і Владислав Смирнов.

Серед хлопців вікової категорії до 14 років золоті нагороди вибороли: Кирило Митев, Данило Білий, Кирило Воробйов і Георгій Тодуа.

Також, варто відзначити і виступи – Діани Ющенко, Олега Болжеларського, Ярослава Ангелова та Аліни Падалко, які стали призерами чемпіонату Запорізької області з ушу.

Футболісти-прикордонники визна... Боксери клубу «Чемпіон» успішн...