Мова: рус укр

Увійти

Бердянські ушуісти успішно виступили в Кубку України

16:22

Участь у фіналі Кубка України зі спортивного ушу взяли вихованці бердянської ДЮСШ. Змагання з участю найсильніших спортсменів нашої країни відбулися на минулому тижні в Одесі.

Двадцять медалей, шість з яких за перше місце, – підсумок виступів бердянських ушуїстів на минулих змаганнях в Одесі. Відразу два турніри – фінал кубка України і чемпіонат країни серед школярів зі спортивного ушу відбулися з 27 по 29 вересня.

Боротьбу за нагороди змагань вели команди з тринадцяти регіонів нашої країни. В цілому, свою спортивну майстерність змогли продемонструвати більше 300 спортсменів різних вікових категорій.

У складі збірної Запорізької області, участь у змаганнях брали і Бердянські ушуісти. Шістнадцять спортсменів представляли спортивну школу, а чотири – міську федерацію східних єдиноборств.

Виступ наших спортсменів виявився успішним – тринадцять бердянців повернулися додому з нагородами.

У віковій категорії від 8 до 11 років, звання переможців в окремих видах програми завоювали: Єлизавета Шеляг, Руслан Якубенко та Владислав Смирнов.

У числі призерів змагання завершили Ксенія Філімонова, Артем Мальченко, Давид Ляшенко і Денис Сопов.

Серед спортсменів вікової категорії від 12 до 17 років, три других місця завоювала Марія Іванова. Срібло і бронза в активі В’ячеслава Журавльова. Призерами в окремих видах програми також стали Михайло Тимченко, Данило Білий і Микита Бзаров.

А серед дорослих спортсменів, найкращою стала Олександра Березіна. На рахунку лідера бердянської команди – три золоті медалі.

Бердянські ушуісти успішно виступили в Кубку України Бердянські ушуісти успішно виступили в Кубку України Бердянські ушуісти успішно виступили в Кубку України
У Бердянську будь-хто зможе ст... У Бердянську проходить відкрит...