26.62

Увійти

Бердянські штангісти в числі кращих в чемпіонаті України

17:03

З хорошими результатами повернулися додому вихованці бердянської школи важкої атлетики. На минулому тижні в Хмельницькій області відбувся чемпіонат, участь в якому брали найсильніші атлети нашої країни.

Вихованці відомого бердянського тренера Олександра Савона продовжують радувати своїх уболівальників значущими перемогами. Одним з останніх стартів, в якому взяли участь наші штангісти, став чемпіонат України серед дорослих спортсменів. Змагання за участю найсильніших атлетів нашої країни відбулися минулого тижня у Хмельницькій області. Місцем проведення одного з головних змагань року став спортивний зал «Епіцентр» міста Городок.

Анастасія Маневська боролася за нагороди у ваговій категорії до 76 кг. На цьому чемпіонаті талановита спортсменка набрала 187 кг в сумі двоборства і стала володаркою срібної нагороди.

Максимальний результат – перше місце на цих змаганнях показав Костянтин Рева. Вихованець Олександра Савона вів боротьбу за нагороди в категорії до 102 кг. Головним суперником відомого бердянського спортсмена був важкоатлет з Львівській області Богдан Гоза. Саме ці два спортсмени були головними претендентами на перше місце. В результаті наполегливої боротьби кращий результат – 370 кг в сумі двоборства – показав Костянтин Рева, який завоював титул чемпіона.

Новости с доставкой на ваш смартфон! Только о самом важном в Бердянске!