Мова: рус укр

Увійти

Бердянські каратисти в числі кращих чемпіонату України

15:55

Спортивний сезон для бердянських майстрів східного єдиноборства карате успішно триває. На минулому тижні в місті Черкаси наші спортсмени виборювали нагороди чемпіонату України.

20 квітня, у місті Черкаси, Всеукраїнська федерація фунакоші карате провела черговий чемпіонат країни. Запорізьку область представляли спортсмени бердянських клубів «Емпі» (тренер Олег Бондаренко) та «Кіме» (тренер Петро Касьяненко).

Поряд з досвідченими спортсменами, участь в турнірі брали і початківці – шестирічні вихованці. Незважаючи на високу конкуренцію, а змагання зібрали понад 400 представників з дев’яти областей України, наші спортсмени виступили гідно. Серед володарів коричневих та чорних поясів, успішно виступили наші лідери: Микола Паньков завоював золото в категорії 11-12 років, Микита Пашков – срібло в категорії 13-14 років, Анна Безродна – срібло в категорії 15-16 років, і Андрій Безродний – срібло в категорії 17-18 років. Успішно виступили і власники кольорових поясів: Ілона Забуга, Роман Данилов і Юлій Кузьмін, що завоювали золоті медалі. Трохи не дотягли до верхньої сходинки п’єдесталу Кирило Онищенко та Данило Нагорнюк. Медалі за третє місце прикрасили груди Арсенія Муравйова, Андрія Парасоченко, Матвія Телятника, Данила Крикунова і Микити Дунди.

Попереду у наших спортсменів головні змагання року – чемпіонат країни по ISKF, який пройде в Бердянську 12 травня.

Вихованці ДЮСШ результативно в... Вихованці ДЮСШ результативно в...