30.21

Увійти

Бердянські гімнастки визначили найсильніших

18:44

Чемпіонат Бердянська з художньої гімнастики відбувся у минулі вихідні в ДЮСШ ім. Євгенія Назарова

Боротьбу за нагороди змагань вели юні спортсменки вікової категорії до 17 років.

Дитячо-юнацька школа ім. Євгенія Назарова в черговий раз стала місцем проведення міських змагань з художньої гімнастики. Два дні, 16 і 17 березня, в стінах цієї установи юні спортсменки вікової категорії від 7 і до 17 років боролися за право вважатися найсильнішими. Переможці та призери були визначені в десяти вікових категоріях.

Також, в програму спортивного свята увійшли і виступи наймолодших вихованок відділення художньої гімнастики 2013 року народження. Дівчата дуже старалися, і зробили все можливе, щоб порадувати своїми виступами своїх головних уболівальників, – батьків. За підсумками виступів, всі гімнастки були відзначені пам’ятними грамотами від організаторів змагань.

Хороші виступи показали і інші учасниці міського чемпіонату. Так, за підсумками двох днів цікавих змагань, звання найсильніших завоювали: Аніта Саакян, Ангеліна Савовська, Аліса Старушко, Софія Кара, Юлія Спичак, а також Ангеліна Патлаченко, Олександра Драганова, Олена Пуліна, Софія Васильченко та Олександра Гуржий.

Штангісти бердянської ДЮСШ пок... «Чайка-ДЮСШ» порадувала вболів...