29.76

Увійти

Бердянські гімнастки визначили найсильніших

18:44

Чемпіонат Бердянська з художньої гімнастики відбувся у минулі вихідні в ДЮСШ ім. Євгенія Назарова

Боротьбу за нагороди змагань вели юні спортсменки вікової категорії до 17 років.

Дитячо-юнацька школа ім. Євгенія Назарова в черговий раз стала місцем проведення міських змагань з художньої гімнастики. Два дні, 16 і 17 березня, в стінах цієї установи юні спортсменки вікової категорії від 7 і до 17 років боролися за право вважатися найсильнішими. Переможці та призери були визначені в десяти вікових категоріях.

Також, в програму спортивного свята увійшли і виступи наймолодших вихованок відділення художньої гімнастики 2013 року народження. Дівчата дуже старалися, і зробили все можливе, щоб порадувати своїми виступами своїх головних уболівальників, – батьків. За підсумками виступів, всі гімнастки були відзначені пам’ятними грамотами від організаторів змагань.

Хороші виступи показали і інші учасниці міського чемпіонату. Так, за підсумками двох днів цікавих змагань, звання найсильніших завоювали: Аніта Саакян, Ангеліна Савовська, Аліса Старушко, Софія Кара, Юлія Спичак, а також Ангеліна Патлаченко, Олександра Драганова, Олена Пуліна, Софія Васильченко та Олександра Гуржий.

Бердянські гімнастки визначили найсильніших Бердянські гімнастки визначили найсильніших Бердянські гімнастки визначили найсильніших Бердянські гімнастки визначили найсильніших Бердянські гімнастки визначили найсильніших Бердянські гімнастки визначили найсильніших Бердянські гімнастки визначили найсильніших

Штангісти бердянської ДЮСШ пок... «Чайка-ДЮСШ» порадувала вболів...