Мова: рус укр

Увійти

Бердянські акробати випробували свої сили у всеукраїнських змаганнях

18:04

У двох змаганнях з акробатики взяли участь вихованці бердянської школи «Авангард». Виступ наших спортсменів виявилося хорошим, додому хлопці повернулися з високими результатами.

Третю річницю створення спортивної школи акробатики «Авангард» спортсмени відзначили участю в Кубку України, у Вінниці, а також в чемпіонаті України та Всеукраїнських змаганнях в м. Шостка. У цих змаганнях змагалися спортсмени з усієї України. Запорізьку область представляли спортсмени з міст Бердянськ, Токмак, Мелітополь.

У Вінниці, на Кубку України, де боротьбу за нагороди вели понад 250 учасників, команда Запорізької області посіла 4-е місце. У складі збірної Запорізької області гідно виступили спортсменки міста Бердянська – вихованки спортивної школи акробатики «Авангард» Кароліна Панченко та Іванна Хребтова (за програмою майстра спорту). В індивідуальних стрибках, у фіналі змагань, Кароліна Панченко посіла шосте місце. А в фіналі Всеукраїнських змагань, за програмою кандидатів у майстри спорту – четверте і п’яте місце зайняли Еволет Бреус та Євгенія Кириченко.

Через два тижні, акробати спортивної школи виступили на чемпіонаті України, у віковій категорії 2007-2003 р.н., і Всеукраїнських змаганнях, 2013-2008 р.н., в місті Шостка (понад 300 учасників).

На чемпіонаті України, в складі команди Запорізької області, гідно виступили Кароліна Панченко та Іванна Хребтова. За підсумками змагань, команда нашого регіону зайняла 2-е місце в загальному заліку змагань.

У Всеукраїнських змаганнях, серед спортсменів ДЮСШ виступали: Надія Жельова, Еволет Бреус, Євгенія Кириченко, Володимир Наумлінський, Артем Расторгуєв (за програмою кандидатів у майстри спорту), Поліна Шептій, Евеліна Панченко, Павло Головань, Далімір Саліхов, Олексій Гадіцький (по 1-му спортивному розряду).

Серед дівчаток 2008-2009 р.н. – Надія Жельова стала другою. Володимир Наумлінський став абсолютним переможцем у фіналі багатоборства. А ще один наш спортсмен – Далімір Саліхов, завершив свої виступи на другому місці.

Бердянські акробати випробували свої сили у всеукраїнських змаганнях Бердянські акробати випробували свої сили у всеукраїнських змаганнях Бердянські акробати випробували свої сили у всеукраїнських змаганнях Бердянські акробати випробували свої сили у всеукраїнських змаганнях Бердянські акробати випробували свої сили у всеукраїнських змаганнях Бердянські акробати випробували свої сили у всеукраїнських змаганнях Бердянські акробати випробували свої сили у всеукраїнських змаганнях Бердянські акробати випробували свої сили у всеукраїнських змаганнях Бердянські акробати випробували свої сили у всеукраїнських змаганнях
Спортсмени клубу «Корьо» - при... У Бердянську проходить чемпіон...