Мова: рус укр

Увійти

Бердянські акробати стали кращими в Токмаку

17:05

У суботу, 23 лютого, в Токмаку пройшов Відкритий турнір зі стрибків на батуті (акробатичній доріжці). Турнір був присвячений пам’яті воїнів – афганців. У змаганнях брали участь спортсмени Запорізької області. Всього понад 150 учасників.
Бердянськ представляли 27 спортсменів «Спортивної школи акробатики« Авангард », 18 з них стали переможцями і призерами змагань. Абсолютним переможцями у своїй віковій категорії стали: Павлова Поліна, Шептий Поліна, Іванова Влада, Фуклєв Артем, Гадіцкій Олексій, сновигали Матвій, Борвко Єва, Вишневська Поліна, Кучаев Олексій, Кравченко Степан.
На другому місці: Панченко Евеліна, Зіненко Марк, Галайда Іван.
Третіми стали: Расторгуєв Артем, Семененя Прянишников Богдан, Полоз Поліна, Радченко Гліб.
Підготували і виховали спортсменів тренера Спортивної школи Алла Маслінкова, Чемшірова Світлана, Сичова Антоніна.
Тренера дякують батьків за надання благодійної допомоги в організації поїздки на ці змагання.

Бердянські акробати стали кращими в Токмаку Бердянські акробати стали кращими в Токмаку Бердянські акробати стали кращими в Токмаку Бердянські акробати стали кращими в Токмаку Бердянські акробати стали кращими в Токмаку Бердянські акробати стали кращими в Токмаку Бердянські акробати стали кращими в Токмаку Бердянські акробати стали кращими в Токмаку Бердянські акробати стали кращими в Токмаку Бердянські акробати стали кращими в Токмаку
З 1 березня пенсії зростуть дл... Футболісти «АЗМОЛа» підтвердил...